Už ve 3. min. se totiž hned z prvního útoku domácích po několika odrazech míč odrazil  od Macka do branky a bylo to 1:0 . V 11. min. už to bylo 2:0 , když Staško z poloviny hřiště překvapil Huba v hostující brance . Roh v 18. min a střela Skoupého znamenala vedení 3:0  a tím bylo po zápase .Do poločasu ještě po faulu Nipperta z penalty zvýšil Staško na 4:0 a domácí pohodlně kontrolovali zbytek zápasu.

V druhém poločase se hosté pokusili alespoň upravit skóre , ale byli to naopak domácí , když se znovu po rohu prosadil John a a pak střelou do šibenice ještě Macko dal definitivní tečku zápasu na 6:0.

SK Dětmarovice - FK Nový Jičín 6:0 (4:0)

• Nový Jičín: Hub – Ságner (52.Palla), Nippert, Blejchař, Hutník, Vokoun, Mrkvička (52. Janovský), Hurta, Jesch (M.Palla), Kadlčík (65.Magdon), Gomola.
  • Branky: 4. Macko René, 12. Staško Jan, 19. Skoupý Karel, 40. Staško Jan (pen.), 53. Igbinoba Mackdonald John, 68. Macko René
  • ŽK: Nippert, Blejchař
  • Rozhodčí: Krupa Jan, Mankovecký Tomáš, Jurajda David, Šalata Jiří
  • Diváci: 50.

Ohlasy po utkání - Trenér FK NJ Petr Blejchař: ------

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Sobota 15. srpna v 10:15 hod. POZOR - všechny domácí utkání hrajeme na hřišti v Kuníně !!!!