První gól dali hosté osm minut poté, co nejdříve domácí neproměnili za bezbrankového stavu obrovskou šanci jít do vedení, když po rychlé kombinační akci vyrazil  brankář Vyklický bravurně nad břevno střelu Hajnoše a naši borci prohrávali 0:1.

Drudou branku nám vstřelil dvoubrankový střelec zápasu Gorčica Adam 0:2.

Ze strany domácích borců velni špatný první poločas jen potvrdil ješte jeden obdržený gól z kopačky hráče Katschmarza Lukáše na 0:3.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala a protože ani jedno mužstvo nedokázalo vstřelit gól, odešli domácí ze hřiště již v pořadí se třetí prohrou.

FK Nový Jičín - SFC Opava B 0:3 (0:3)

• Nový Jičín: Ognjanov - Mrkvička (87. M. Palla), Nippert, Massaniec, Blejchař, Hajnoš (76. Kudělka), Kutáč (87. Mika), Hruška (55. Preči),  Smolarčík, Hutník, Vokoun
  • Branky: 28. a 34. Gorčica, 44. Katschmarz.
  • ŽK: Mrkvička - Gorčica, Harazim, Musila.
  • Rozhodčí: Broskevič  - Mankovecký, Jurajda.
  • Diváci: 80.

Ohlasy po utkání - Trenér FK NJ Alois Skácel:

„Rozhodl první poločas. My jsme sice věděli, co bude Opava hrát, ale nebylo nám to nic platné, protože jsme byli všude pozdě. Prohrávali jsme osobní souboje, měli jsme špatný pohyb. Škoda, že jsme za stavu 0:0 neproměnili tutovku. Opava ale vyhrála zaslouženě“.