Do utkání vstoupil lépe Fulnek, který si vytvořil i některé šance, ale nic z toho nešlo na bránu. A tak po špatném začátku a mizerné mezi hře borců z Jičína si bere míč do své moci Nicolas Rigo a po fantastickém obejití pěti hráčů zakončuje razantně pod břevno a hosté se ujímají vedení 0:1. To je poslední šance, kterou si hostující celek vytváří v prvním poločase. Za to Fulnek si vytváří do konce prvního poločasu dvě slibné příležitosti, ale dva skvělé zákroky Šimona Žily drží výsledek po prvním poločase pro Jičín 0:1.

Opravdu skvěle chytající Žila se blýskl hned v druhém poločase a to vícekrát. Skvěle vyběhl a nedal možnost vytvoření příležitosti. A pak vytáhl skvělé zákroky na střely z dálky. Dokonce samostatný únik na něj ustojí a chytá soupeři vyloženou příležitost. Ale přeci jen jeden protiútok soupeře končí v naší síti a je sníženo na 1:2. Po této situaci se zlepšuje hra na míči borců z Jičína a kluci po nádherné akci po ose Sadílek-Matyščák-Havrlant-Koulizakos a zakončující Mičaník se radují, jelikož zvyšují na 1:3. Poté soupeř si vybojuje faul a kope se proti nám penalta, kterou jak jsem již zmiňoval skvěle chytající Žila chytá, ale vyráží jí před sebe a na dorážku již Žila ani obránci z Jičína nestihli zareagovat. Opět sníženo na 2:3. Poté po krásném vysunutí Mičaníka od Pleváka se Mičaník dostává do příležitostí 1 na 1 a skvěle si s touto situací poradí a po navedení na pravou stranu krásnou střelou na vzdálenější tyč zvyšuje na 4:2.

FULNEK x FK NOVÝ JIČÍN

• Sestava: Žila - Konečný, Havrlant, Rigo, Plevák, Buček, Matyščák, Mičaník, Boroš, Rajnoch, Petrůj, Koulizakos, Sadílek, Křesina, Zdráhal, Režný, Macíček M.
  • Branky: 2x Rigo, 2x Mičaník
  • Rozhodčí: Polák Karel