Úmorné vedro dnes řádně "vyšťavilo" děti obou týmů, ty naše o trochu víc, protože jsme neměli tolik střídajících hráčů. I přes řadu hezkých akcí se ujaly vedení 1:0 domácí děti, které využily jednu z nemnoha povedených akcí. Nadále jsme tlačili a po jedné kombinaci trefil přesně Honza Mazare - 1:1. Bohužel štěstí se na domácí kopačky přilepilo znovu o pár minut později, když druhý gól Oder vstřelila jediná dívka na hřišti po nedůrazu naší obrany. Stav 2:1 vydržel až do poločasu, během nějž se naši Tygříci uchýlili do stínu šatny, aby se osvěžili chladnou vodou.

Po pauze jsme na soupeře vletěli jako skuteční dravci - už po minutě hry srovnal Vlastík Huňka a krátce nato překvapivou střelou otočil stav Dominik Sádovský na 3:2 pro nás. Další šance se neujaly a i domácí párkrát zahrozili, ale Max v brance se opravdu činil. Po jednom z faulů domácího týmu kopl Honza Mazare trestný kop krásně pod břevno blízko šibenice a bylo to už nadějných 4:2. Naši se znovu vrhali do útoků, ale spousta střel míjela branku, nebo končila v rukou oderského gólmana.

Ke konci zápasu nám už v horku docházely síly a Odry toho využily nejprve ke snížení a asi ne za minutu i ke srovnání skóre. Ve zbylých cca třech minutách utkání se už nic zvláštního neudálo a zápas tak skončil remízou. S Odrama tedy máme v této sezóně lepší vzájemnou bilanci a historicky jsme dnes s nimi ztratili vůbec první bod.

Sestava: Fegler - Lukeš, Huňka, Sádovský - Deikun, Mazare - Foks, Horák, Wilder

Góly: Mazare 2, Huňka, Sádovský