Děkuji všem chlapcům za předvedené výkony a jejich snahu neustále se zlepšovat. Nebudu hodnotit jednotlivce, protože to jako hlavní trenér dělám vždy, až po skončení celé sezóny a to jednotlivě, předáním hráčům osobně mé poděkování a doporučení co zlepšit a na co se má každý indiv. zaměřit při přechodu do dorostenecké kategorie, kde se dnes již hraje i hlavně silový fotbal s větším počtem podstoupení soubojů o míč a jeho udržení.

Tento podzim jsem mile překvapen s herním projevem mých svěřenců jen z pohledu týmového výkonu. Z pohledu jednotlivců měli jejich výkony kolísavý charakter, až na některé borce, jenž podávali kvalitní výkony každé utkání a stali se lídry týmu. Musím také zmínit individuální přístup některých chlapců, který nebyl vždy na každé TJ kvalitativně na požadované úrovni vzhledem k jejich věku. Na tomto faktoru zcela jistě zapracujeme již od začátku zimní přípravy, jako i na fyzické kondici. Je to velmi důležité, aby každý chlapec pracoval na svém rozvoji a byl plně soustředěn v každé TJ, protože jedině tak se bude hráč zlepšovat a bude mít větší šanci se prosadit v dalších kategoriích.Každý hráč si toto musí sám srovnat ve své hlavě a měl by nad tím přemýšlet. 

Dále musím hodnotit všechny chlapce jakou mají partu. Dnes se jsou sami schopni řídit v zápase i mimo něj. Jdou jako jeden tým a většina již ví, co je správná cesta a co ne. Z chlapců je cítit radost a chuť do fotbalu, za což jsem moc rád. Jsou to dobří parťáci mezi sebou i k mé osobě a jsem na většinu z nich hrdý a to můžete být i vy rodiče. Děkuji i vám za podporu v jejich sportovní dráze.

Všem borcům i vám rodičům přeji pěkné Vánoční svátky. Vykopněte tou správnou nohou, mějte štěstí a hlavně zdraví do celého roku 2020.

váš trenér

L. Dědik