Jako každým rokem na jaře pořádáme den náboru nových mladých fotbalových talentů. Letos se nám přihlásily školky z celého Novojičínska a okolí: MŠ Bludovice, Beskydská, Máchova, Revoluční, Jiráskova, Smetanovy Sady, Jeseník nad Odrou a Bernartice. Přichystali jsme pro děti svozy autobusy, což kvitovaly i paní učitelky a nakonec se tohoto fotbalového dopoledne zúčastnilo celkem 156 dětí.

Počasí, ač bylo zataženo, nám přálo a vydrželo, za což jsme velmi rádi, protože jsme mohli celou akci pořádat na venkovním hlavním hřišti, kde byla pro děti přichystána různá stanoviště, na nichž si mohly vyzkoušet mnoho různorodých aktivit, od přetahování se lanem až po fotbalový zápas malých forem.

Pevně věříme, že se všem u nás líbilo, což na konci akce bylo vidět i slyšet hlavně u dětí a doufáme, že k nám do fotbalového klubu opět jako každý rok někteří chlapci i dívky cestu najdou a budou se těšit a milovat tak krásnou hru jakou je bezesporu FOTBAL.

Ještě jednou všem děkujeme za účast a dětem přejeme hodně štěstí, zdraví a úspěchů ve všem, co budou dělat s láskou a nadšením.

 
L. Dědik
trenér a člen VV FK NJ