Výsledkem našeho špatného vstupu do utkání  byla druhá branka ve 14 minutě 2:0.

Po druhé obdržené  brance jsme začali být aktivnější a naše snaha byla korunována vstřelením  gólu. Po  ose Hutník, Hajnoš a Smolarčík, posledně jmenovaný zkušeně  zařídil ve 25 minutě kontaktní branku 2:1.

Naše radost však netrvala dlouho, protože domácí  rázně odpověděli hned a v podstatě ve stejné minutě byl rozdíl znovu o dva góly 3:1.

Nicméně ani tato branka naše hráče nezlomila. Nejprve snižoval ve 34‘ Hajnoš po přihrávce Hrušky na 2 : 3.

Dvě minuty nato vstřelil třetí gol Hruška, když zakončil  brankou akci, kterou založil Nippert a finální míč dával Smolarčík 3:3.

Druhý poločas už žádné mužstvo branku nevstřelilo. Blíže k vítězství měli domácí, ale naše obrana včele s brankářem Ognjanovem hrála spolehlivě a proto si odvážíme bod za remízu s velmi dobrým soupeřem.

FK Bospor Bohumín - FK Nový Jičín 3:3 (3:3)

• Nový Jičín: Ognjanov – Massaniec, Blejchař, Nippert (C), Hutník – Klepáč (86. Mika), Palla David (76. Preči), Vokoun, Hajnoš (72. Málek) – Hruška, Smolarčík.
  • Branky: 25. J. Smolarčík, 34. V. Hajnoš, 36. J. Hruška
  • ŽK: J. Blejchař, V. Hajnoš - M. Richtár, J. Kodeš, P. Bloksch.