komentář trenéra Před utkáním jsem hráče nabádal k maximální koncentraci,protože hráči domácích disponovali dvěma útočníky,kteří somaticky patřili do kategorie muži. Bohužel moji hráči si to nevzali k srdci a jako bych to přivolal,jeden z nich nás prakticky porazil sám. A nutno říct,že jsme mu to našimi chybami velice usnadnili. První a třetí branka padla po propadnutí obou stoperů,kdy se hráč řítil sám na našeho brankáře a druhý po nedůrazu po vyraženém míči. Za stavu 1:0 jsme měli dvě super šance,bohužel bez úspěchu. Po mentální poločasové masáži se náš výkon zvedl o 300 procent a napočítal jsem čtyři návštěvy domácích na naší polovině. Najednou nás bylo plné hřiště,kombinace měly hlavu a patu a Třinec nevěděl,co dřív. Bohužel jsme jen korigovali Myslíkem a stručný výčet šancí by stačil minimálně na bod. Cacek,tutovka sám před golmanem,Hrubý,trestný kop do tyče a dvě následující dorážky blokují obránci před prázdnou brankou a podle mne jasná penalta na Cacka. K tomu spousta rohů a nebezpečná auty. Důležité je ,že víme proč jsme prohráli a hráči si to musí uvědomit. Takže za první půli kritika a druhý pochvala.

sestava: David- Zdráhal,Cacek,Rajskup,Siwy-Marek,Hrubý,Vahalík,Hanzelka-Václavík,Myslík

střídali: Hub,Pivoňka,Cagaš

Top hráči:  Tentokát žádný