Fotbal Fulnek : FK Nový Jičín 3:2 (0:2 )

Komentář

V posledním přípravném zápase před přestávkou na neurčito, jsme odehráli první poločas velice solidně, když se v našem dresu objevil exbaníkovec Vengřínek a Smolarčík dvěma góly  korunoval naši převahu. Druhý poločas už byl po prostřídání plný nepřesností a chyb, což znamenalo celkovou porážku.

Důležitější než vítězství v zápase je teď zvítězit nad koronavirem, přispějme k tomu i my všichni svým zodpovědným chováním .

Sestava: Hub – Vengřínek, Nippert, Massaniec, Ságner - Palla M., Mrkvička, Kutáč, Kadlčík, Magdon - Smolarčík.

Střídali: Tichánek, Gonda, Ševčík, Janovský

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FK Nový Jičín : FC Vsetín 1:2 (0:2)

Komentář

V dalším přípravném zápase přivítali fotbalisté Nového Jičína hráče Vsetína , který hraje také divizi , ale skupinu E . Zápas ovlivnil silný vítr , který dokázali více využít v prvním poločase hosté . Domáci v druhém poločase s větrem v zádech už jen snížili .

Sestava: Hub – Ságner ,Blejchař, Nippert, Massaniec – Kutáč, Magdon, Mrkvička, Kadlčík, Vokoun  - Smolarčík,

Střídali: Janovský, M. Palla, D. Palla, Rajskup, Gonda.

Branka: Rajskup

V sobotním již pátém zápase zimní přípravy přišla první prohra našich borců !!!

ŠSK Bíl ovec : FK Nový Jičín 2:1 (0:1)

Komentář

První porážku v probíhající přípravě si zapsali fotbalisté Nového Jičína na hřišti vedoucího mužstva KP Bílovce. Nutno však podotknout , že zvláště v prvním poločase se hosté prezentovali velmi dobrým výkonem , kterému chybělo jen lepší zakončení .

Sestava:

FK Nový Jičín : Hub – Massaniec, Nippert, Rajskup, Blejchař – Kadlčík, Mrkvička, Vokoun, Magdon, Kutáč – Smolarčík, střídali ještě M. Palla, Gonda a Janovský.

Branka FK  - Kutáč

V sobotu 15.2.2020 ve čtvrtém přípravném zápase se utkali naši borci na domácím hřišti s týmem juniorky MFK Vítkovice.

FK Nový Jičín : MFK Vítkovice "U19"  0:0 (0:0)

Komentář

Ve čtvrtém přípravném utkání proti staršímu dorostu vítkovic, účastníkovi druhé dorostenecké ligy, si fotbalisté Nového Jičína vytvořili od začátku územní převahu s mnoha velmi dobrými šancemi ke skórování, zejména z kopaček Magdona, Kadlčíka a nejméně dvou Smolarčíka, ale bez efektu, když hosté vystřelili na brankáře Huba jen dvakrát.

Druhý poločas už byl poměrně herně vyrovnanější, ale i z toho měli domácí „optickou“ převahu. Poté, co po čtvrthodině hry střídající brankář Tichánek vytěsnil nad břevno nebezpečnou střelu útočníka hostí, pokračovali domácí v určitém tlaku, avšak již bez větších šancí ke skórování. Příležitost k tomu dostal deset minut před koncem Vokoun, který kopal pokutový kop za faul na pronikajícího Kadlčíka, ale slabou střelu mu brankář hostí zlikvidoval. Když v závěru neproměnil po rohovém kopu dobrou příležitost před brankou  Nippert a krátce před koncem přestřelil z dobré pozice branku hostí Gonda, skončilo utkání  bezbrankovou remízou.

Sestava: Hub (46. Tichánek) - Kudělka, Nippert, Blejchař, D. Palla (46. Rajskop), Kutáč (68. Kadlčík) - Vokoun, Mrkvička , Kadlčík (46. Gonda), Magdon (45. M. Palla)  - Smolarčík (46. Janovský).

V pátek 5.2.2020 jsme ve třetím přípravném zápase hráli na hřišti celku MFK Frýdek - Místek na umělé trávě na Stovkách a naši borci tento prestižní zápas dovedli opět do vítězného konce.

MFK Frýdek - Místek : FK Nový Jičín  2:3 (1:3)