Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Paradoxně si naši chlapci vytvořili tři vyložené šance, z nichž ta třetí bylo jen doklepnutí míče do prázdné brány po hrubé chybě domácího gólmana. J. Hutyra však touto šancí pohrdl a na místo umístěné střely poslal míč vysoko a daleko nad bránu. Toto se událo těsně před závěrečným hvizdem rozhodčího, který taktéž férovému fotbalu moc nepřispěl a tak jsme si nakonec z Jablunkova neodvezli bohužel ani jedinný bod.

Jablunkov - FK Nový Jičín 2:1 (2:1)

  • Nový Jičín: M. Sasín, M. David, Š. Zdráhal, D. Korytář, O. Rajskup, J. Siwy, M. Myslík, J. Václavík, V. Handrych, M. Hadari, M. Kachel, O. Kvita, J. Bárta, F. Merenda, J. Hutyra.
  • Branky:            - J. Hutyra 
  • Rozhodčí: 
  • Diváci: 35.

Ohlasy po utkání - Trenér FKNJ Lukáš Dědik: 

„V tomto celém zápase mne mrzí, že se chlapci nedovedli vyrovnat s agresivní až nefotbalovou hrou soupeře. I přesto jsme si vytvořili v prvním poločase tři a ve druhém taktéž tři vyložené šance, ale bohužel jsme proměnili jen jednu. Navíce to co předvedl hlavní arbitr je něco nevídaného a v této kategorii je mi z toho velmi smutno - jeho výkon byl cílený na jedinou věc....., nicméně jsme měli soupeře přehrát naší fotbalovostí, ta se nám bohužel v tomto utkáni někde zcela vytratila a ani starší borci tým nepodrželi a nezvedli - kazili jsme i mnoho jednoduchých přihrávek. Věřím, že jsme si smůlu vybrali až až a v příštím zápase již bude vše jinak.“