Naši chlapci se soupeře nezalekli a vprvní půli předváděli dobrý fotbal, kdy v první dvacetiminutovce zaskočili soupeře. Dokonce jsme mohli jít i do vedení po dvou vydařených střelách, ale obě minuly branku domácího brankáře a zejména druhá střela J. Siwého jen tak tak, že neskončila v síti. Poté se hra vyrovnala, když přidali i hosté a to zejména na důrazu, někdy až za hranicí únosnosti, ale také svými velmi dobrými kombinacemi ve středu hřiště ohrožovali branku dobře chytajícího M.Davida. Jejich střely a rohové kopy se však neujali a tak skončil první poločas bez branek 0:0.

Druhá půle se začala v režiji domácích borců, kteří nám svou aktivní hrou zejména po levém křídle několikrát pohrozili. Začátek poločasu tak patřil jasně domácím. Poté se hra opět vyrovnala, ale bez větších šancí na obou stranách, hra byla spíše bojovná než fotbalová. Ke konci zápasu našim borců docházeli síly - nebyli jsme v útočné fázi schopni podržet míč, proto si domácí vytvořili další šance z nichž největší byla po střele, která skončila na břevně Davidovy svatyně. Pak již se nic důležitého nestalo a po závěrečném hvizdu rozhodčího se oba celky rozešli smírně bezbrankovou remízou.

TJ Sokol Kobeřice - FK Nový Jičín 0:0 (0:0)

• Nový Jičín: M. David (Matyáš Sasín), D. Korytář, O. Rajskup, J. Siwy, M. Myslík, J. Václavík, M. Hadari, M. Kachel, O. Kvita, F. Merenda, J. Hutyra, Š. Zdráhal, V. Handrych.
  • Branky:
  • Rozhodčí: Aleš Židek
  • Diváci: 42.

Ohlasy po utkání - Trenér FK NJ Lukáš Dědik:

"Dnes jsme nastoupily proti velice silově a dobře kondičně připravenému soupeři, proto si tohoto jednoho bodu, který vezeme domů vážím. Před zápasem jsem chlapce nabádal k důrazné a rychlé hře jestli chtějí uspět a že musí podat stoprocentní výkon každý, kdo bude na hřišti. A v celém zápase se to taky potvrdilo, za první půli jsem spokojen - měli jsme i dvě dobré příležitosti vstřelit branky, ale bohužel to tam nespadlo. V druhé půli jsem spokojen méně. V prvních 15 minutách, kdy jsme propadali v nasazení, důrazu i rychlosti nás soupeř přehrával a mohl potrestat brankami, jen díky nedůraznému zakončení a dobrým zákrokům M. Davida jsme neinkasovali. Poté jsme hru vyrovnali, ale herně nejsem spokojen, protože se nám nedařilo vyvážet a podržet balóny v útoku (chlapcům docházeli síly - na tom ještě trošku musíme zapracovat :)). V globále si myslím, že remíza je spravedlivá, ikdyž si domácí vytvořili asi dvě trošku lepší šance než my."