Celý první poločas se odehrával v režiji novojičínských borců, až na dvě vyjímky, kdy jsme sami našimi chybami nabídli domácím šanci ke vstřelení gólu. Toho však soupeř nevyužil a tak jsme přidali postupně ještě další tři góly v 17. a 28. minutě se trefil M. Myslík 0:3. A ve 31. minutě stanovil na poločasových 0:4 kanonýr J. Václavík.

Hned po rozehrání druhého poločasu se domácím podařilo vstřelit první a taky jejich poslední branku 1:4.Poté jsme opět soupeře převyšovali ve všech herních dovednostech, dobře jsme i kombinovali a v rozmezích třech minut přidali další dvě branky. Nejdříve skóroval již potřetí kapitán M. Myslík, jenž dovršil tak jako ve středu hattrick a poté přidal svoji druhou branku V. Handrych 1:6. Bezzubí hosté se již nevschopili, naopak v 52. minutě jsme přidali hned dva góly J. Václavík po dobrém průniku obešel domácího brankáře a podruhé v tomto utkání skóroval 1:7. Další branku přidal J. Bárta 1:8. Těsně před koncem utkání se skóre ještě dvakrát změnilo, kdy další hattrick dovršil J. Václavík 1:9 a na konečných zdrcujících, ale spravedlivých 1:10 upravil křížnou střelou J. Hutyra.

 

Fotbalový klub Darkovičky - FK Nový Jičín 1:10 (0:4)

 

  • Nový Jičín: M. Sasín (M. David) - J. Bárta, O. Rajskup, M. Myslík, J. Václavík, M. Hadari, M. Kachel, O. Kvita, F. Merenda, J. Hutyra, Š. Zdráhal, V. Handrych, J. Siwy.
  • Branky: R.Hvránek - V. Handrych 2, M. Myslík 3, J. Václavík 3, J. Hutyra 2
  • Rozhodčí: P. Čecháček
  • Diváci: 80.

 

Ohlasy po utkání - Trenér FK NJ Lukáš Dědik: 

"Z tohoto utkání byli tři body naší povinností, což jsme splnili. Před zápasem jsem nabádal celý tým, aby se soustředili na výkon a v žádném případě nepodcenili soupeře."