Za tuto dobrou práci byli odměměni hned za minutu, kdy náš rychlý a důrazný útočník J. Václavík vstřelil první gól hostů 1:1. Poté jsme měli dvě velmi dobré šance, z nichž hlavně ta druhá po krásné kombinaci a kolmé přihrávce středem běžel M. Hadari úplně sám nikým neatakovaný na domácího brankáře, bohužel jej dobře vyběhnuvší D. Papadopulos vychytal. Netrvalo dlouho a po dobře založené rozehrávce z pravé strany od J. Siwého na M. Kachla, který přešel hned přes dva hráče soupeře a posunul míč na M. Hadariho, ten si z pravé strany navedl míč na střed a svojí přesnou levačkou vymetl krásnou ranou pravou šibenici bezmocného domácího brankáře 1:2. Chvíli na to se do poločasu skóre měnilo ještě jednou, když vystřídavší J. Hutyra opět utekl domácí obraně a pohodlně podél brankáře zvýšil vedení již na 1:3.

Do druhé půle naši borci vstoupili se stejným elánem jako v první a hned ve druhé minutě dnes také doře naladěný střelec J. Hutyra vstřelil svoji druhou dranku v zápase 1:4. Chvíli po rozehrání tentýž hráč dovršil za dalších 8 minut hattrick 1:5. Poté se stále hrál poměrně rychlý fotbal s šancemi na obou stranách. Jednu dobrou domáci využili a v 53. minutě střelou k pravé tyči snížil K. Koštialik na 2:5. Kdo by si myslel, že už je hotovo a zápas bude jen tak dohrán, mýlil se, protože oba celky makali dále a hrál se pohledný zápas. Naši chlapci nestráceli sílu a po další dlouhé přihrávce podél pravé lajny zatáhl míč dopředu M. Hadari, neukvapil se ve vápně a ještě svou přihrávkou krásně vybídl ke skórování střelce tohoto zápasu J. Hutyru 2:6. A to nebylo vše, do listiny střelců dnešního zápasu se také zapsal dobře hrající Š. Zdráhal a upravil tak skóre zápasu na konečných 2:7.

FK Krnov - FK Nový Jičín 2:7 (1:3)

• Nový Jičín: M. David (M. Sasín) - J. Bárta, O. Rajskup, M. Myslík, J. Václavík, M. Hadari, M. Kachel, D. Korytář, O. Kvita, F. Merenda, J. Hutyra, S. Schickl, Š. Zdráhal, V. Handrych, J. Siwy, J. Skácel, P. M. Horák.
  • Branky: D. Hoško, K. M. Koštialik - M. Hadari, Š. Zdráhal, J. Václavík, J. Hutyra 4
  • Rozhodčí: Vojtěch Dedek
  • Diváci: 35.

Ohlasy po utkání - Trenér FK NJ Lukáš Dědik:

"Na dnešní zápas jsem váhal koho nasadím od prvních minut, nakonec jsem se rozhodl přeskupit sestavu ve všech řadách a myslím, že to vše fungovalo správně. Musím pochválit celý tým, za to jak pracoval od první až do poslední minuty zápasu. Kluci mne velmi překvapili svým přístupem - s takovým nasazením a chutí by měli hrát a vstupovat do každého utkání. Dnes nám hra fungovala ve všech řadách a proto jsme dosáhli i takového výsledku na hřišti velmi dobrého soupeře. Za týden nás čeká souboj s prvním celkem soutěže Havířovem - pokud budeme hrát tak jako dnes, jsem přesvědčen, že máme šanci na to uhrát dobrý výsledek a nedarovat jim body zadarmo. Věřím svým borcům, protože tým je dobře vyladěn, to dokazují výsledky - 8 utkání bez prohry."